Girls4Peace

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Girls For Peace


+2
g4p.Vanjica
BoNITo
6 posters

    BoNITo . . . g4p

    BoNITo
    BoNITo
    Napredan clan
    Napredan clan


    Posts : 27
    Join date : 2009-04-28
    Age : 34
    Location : Aleksinac

    BoNITo . . . g4p Empty BoNITo . . . g4p

    Post  BoNITo Wed Apr 29, 2009 5:16 am

    E kao shto i sami znate ja sam BoNITo....Zovem se Stefan Zikic 90 sam godishte iz Aleksinca inache osnivach klana g4p.Ovaj klan sam osnovao iz jednog razloga,a taj razlog samo znaju igrachice ovog klana...U pochetku su bile samo tri devojke i zvale su se GnD | vanja,nina i kristina ...ubrzo je za to vreme u klanu ushla josh jedna devojka marija .... posle nekoliko cw-a,mix-a i treninga odluchile su da promene ime klana tako da sam morao da ih pitam za predloge i stavim na glasanje njihove predloge.Predlozi su bili GnD,snakes,angels i g4p.Posle glasanja g4p je imao najvishe bodova tako da su promenile ime taga.Kada su josh bile samo njih chetiri u klanu ja sam igrao za njih cw partije poshto nismo mogli da nadjemo josh jednu devojku.Za devojke nisu igrale loshe sobzirom da su igrale protiv mushkih klanova.Posle nekog vremena marija je rekla da ne mozhe vishe da igra zato shto mora da sprema prijemni i zato je izashla iz klana.U tom vremenu kada je marija izashla iz klana ja sam se trudio da ih sve vishe zovem na mix-eve na kojima sam ja bio pozivan.Trudile su se i pokazale su interesovanje.Poshto su pochele cheshce da igraju cw mecheve morao sam da pozovem mog timskog igracah NrG-a poshto ni ja nisam mogao stalno da igram,on im je isto dosta pomogao.Posle nekog vremena u klan je doshla josh jedna devojka sandra lako se uklopila u sve i krenula da igra...Od skoro imamo josh dve devojke u klanu Maju i NancY.Tako da ih sada trenutno ima shest:Vanja,Nina,Kristina,Sandra,Marija i Nevena.Tako da videcemo kako ce se stvari odvijati za sada su dobre.Dobro se pokazuju na treninzima i na cw mechevima isto toliko su dobre i na mix mechevima. Osnovao sam ovaj klan isto da bih proverio svoje veshtine da vidim koliko sam dobar kao trener.Pokazujem im moje taktike koje ja koristim i videcemo na shta ce to da ispadne Smile E A EVO SADA SHTA SE DESHAVA:Mene g4p vishe ne voli dizhu bunu Crying or Very sad Pochele su sve vishe i vishe da me mrze (a to najvisahe izrazhava Vanja) , Nina izostaje nema je na cw mecheve ni na treninge , Kristina je dobra osoba Smile , a ove ostale devojke Sandru,Mariju i Nevenu josh ne znam toliko dobro tako da videcemo u buduce kako ce da se odvija sve ovo Crying or Very sad JA SE ZAHVALJUJEM SVIMA KOJI PODRZHAVAJU OVAJ KLAN JER MI JE STVARNO DRAGO ZBOG OVE DEVOJKE SHTO IGRAJU I NADAM SE DA CE DA VEZHBAJU I DA CE IGRATI SVE BOLJE I BOLJE. . . ja sam ih spojio tako da ako me i izbace ja cu ih tajno posmatrati jer ce mi biti drago da su opstale i bez mene jer su mi sve drage Sad farao
    g4p.Vanjica
    g4p.Vanjica
    Player
    Player


    Posts : 191
    Join date : 2009-04-28
    Age : 33
    Location : Kikinda

    BoNITo . . . g4p Empty Re: BoNITo . . . g4p

    Post  g4p.Vanjica Wed Apr 29, 2009 7:54 pm

    Treneru... Very Happy A sto ja to najvise izrazavam? Sad To nije istina, cista laz... :S Mislim da bi trebao da znas da te nas tri: Kris, Nina i JA, najvise volimo! :S Jbg, dodje nekad do nekih nesuglasica, ali sad, sta je tu je... Resi se... Razz Wink
    avatar
    ShMeLe
    Nov Clan
    Nov Clan


    Posts : 1
    Join date : 2009-04-28
    Age : 31
    Location : Kikinda

    BoNITo . . . g4p Empty Re: BoNITo . . . g4p

    Post  ShMeLe Wed Apr 29, 2009 8:24 pm

    Ja ti cestitam na klanu i na takwim misicima Smile)
    kungen SiCk?!
    kungen SiCk?!
    Zaljubljen
    Zaljubljen


    Posts : 107
    Join date : 2009-04-28
    Age : 32
    Location : Aleksinac

    BoNITo . . . g4p Empty Re: BoNITo . . . g4p

    Post  kungen SiCk?! Wed Apr 29, 2009 9:16 pm

    hahahahahaha bonito je ceo u misicima... ma nema mnogo je jak... u to moze da se slozi i koske... What a Face i da hvala ti sto si nam pomogo da sastavimo ovaj sator...
    g4p.Vanjica
    g4p.Vanjica
    Player
    Player


    Posts : 191
    Join date : 2009-04-28
    Age : 33
    Location : Kikinda

    BoNITo . . . g4p Empty Re: BoNITo . . . g4p

    Post  g4p.Vanjica Wed Apr 29, 2009 9:34 pm

    kungen SiCk?! wrote:hahahahahaha bonito je ceo u misicima... ma nema mnogo je jak... u to moze da se slozi i koske... What a Face i da hvala ti sto si nam pomogo da sastavimo ovaj sator...
    SATOR???? Evil or Very Mad
    kungen SiCk?!
    kungen SiCk?!
    Zaljubljen
    Zaljubljen


    Posts : 107
    Join date : 2009-04-28
    Age : 32
    Location : Aleksinac

    BoNITo . . . g4p Empty Re: BoNITo . . . g4p

    Post  kungen SiCk?! Wed Apr 29, 2009 9:36 pm

    ma ne bre sator!!! nego sator...
    g4p.Vanjica
    g4p.Vanjica
    Player
    Player


    Posts : 191
    Join date : 2009-04-28
    Age : 33
    Location : Kikinda

    BoNITo . . . g4p Empty Re: BoNITo . . . g4p

    Post  g4p.Vanjica Wed Apr 29, 2009 9:37 pm

    U cemu je razlika??? Very Happy
    kungen SiCk?!
    kungen SiCk?!
    Zaljubljen
    Zaljubljen


    Posts : 107
    Join date : 2009-04-28
    Age : 32
    Location : Aleksinac

    BoNITo . . . g4p Empty Re: BoNITo . . . g4p

    Post  kungen SiCk?! Wed Apr 29, 2009 9:39 pm

    pa u satoru ljudi spavaju kad kampuju a u satoru ljudi sede kad pada kisa... kapiras???
    g4p.Vanjica
    g4p.Vanjica
    Player
    Player


    Posts : 191
    Join date : 2009-04-28
    Age : 33
    Location : Kikinda

    BoNITo . . . g4p Empty Re: BoNITo . . . g4p

    Post  g4p.Vanjica Wed Apr 29, 2009 11:01 pm

    Hahahahhahaha... Very Happy lol! Naravno... xD
    NrG
    NrG
    Newbie
    Newbie


    Posts : 7
    Join date : 2009-04-28
    Age : 38
    Location : Aleksinac

    BoNITo . . . g4p Empty Re: BoNITo . . . g4p

    Post  NrG Sun May 03, 2009 12:08 am

    Bravo Zikicu na detaljnom objasnjenju...... hehe,da nije bilo mene,nista ne bi bilo od ovoga :PPP.
    BoNITo
    BoNITo
    Napredan clan
    Napredan clan


    Posts : 27
    Join date : 2009-04-28
    Age : 34
    Location : Aleksinac

    BoNITo . . . g4p Empty Re: BoNITo . . . g4p

    Post  BoNITo Tue Jun 30, 2009 2:20 pm

    HAHAHAHAHAHAHAHAAHA coco kakav je ovo spam od random paberi ? XD hahahahaha
    c0ca=citer=admin
    c0ca=citer=admin
    Nov Clan
    Nov Clan


    Posts : 3
    Join date : 2009-06-28

    BoNITo . . . g4p Empty Re: BoNITo . . . g4p

    Post  c0ca=citer=admin Tue Jun 30, 2009 2:22 pm

    random paberi ?!
    ja kad sam ownao ovog buckastog cocu u cs ti decko jos nisi znao da moze da se kupuje na brojke !! Cool hahahahahhahahahahahahhahahahahahahhaha

    Sponsored content


    BoNITo . . . g4p Empty Re: BoNITo . . . g4p

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 8:11 am